VVOG 6 – VVOP 7

18 maart 2023 VVOG 6 – VVOP 7

Na ruim een maand zonder wedstrijd was het voor de mannen van het 6e vandaag weer eens tijd voor een thuiswedstrijd op De Strokel. VVOP 7 uit Voorthuizen was de tegenstander. Met 14 graden en een klein zonnetje waren de vooruitzichten goed tussen de nummer drie en twee van de competitie.

Coach Tas koos verrassend voor een 4-4-2 opstelling en deze zag er als volgt uit(vrnl):

Remco

Nix Sneijder Osje Arne

Jake Blom Dada Rik

Dada Evert Na de aftrap bleek dat beide ploegen moesten wennen op het enigszins moeilijk bespeelbare veld 2. Er waren weinig kansen en van goed voetbal was ook niet echt sprake. Het voetbal werd gaandeweg de eerste helft iets beter, maar er is niet veel bijzonders te melden. Behalve dat Nix één van zijn tegenstanders op zijn taalgebruik wijst. Hier was iedereen het wel mee eens. Tegen het eind van de 1e helft dan toch de voorsprong voor de groenen. Uit een vrije trap legt Tinus de bal strak bij de tweede paal waar Tas de bal makkelijk kan inkoppen. In de rust worden de vooraf aangekondigde wissels doorgevoerd. Dirk, Jair, Rob, John en Marcel komen in het veld. Of het de wissels zijn of iets anders, de tweede helft is rommelig met wederom weinig kansen. Nadat de gasten uit Voorthuizen steeds vaker lieten zien niet al te sympathiek te zijn krijgt Johnny na ongeveer een half uur spelen een elleboog tegen zijn hoofd. Een natrappende beweging is zijn reactie, waarna er wat geduwd wordt. De goed fluitende arbiter grijpt in en stuurt beide heren met geel naar de kant. Acht minuten later breekt Dada door aan de rechterkant en gaat richting vijandelijk doel. Vlak buiten de 16 wordt hij neergehaald door een VVOP’er, waarna ook deze een gele kaart krijgt. Weer acht minuten later, het is dan 10 tegen 11, krijgt VVOP een corner. Hierbij wordt knap op goal gekopt of geschoten, maar is daar Remco die ons voor de gelijkmaker behoedt. Met een uiterste krachtinspanning kan hij de bal via de lat uit de goal houden. In de laatste minuten vloeien de krachten weg bij de groenen, ruim een maand geen wedstrijd laat zich voelen. Echt grote kansen zijn er niet meer en de overwinning wordt over de streep getrokken. Een goede, zakelijke overwinning op de nummer twee waardoor wij de nieuwe nummer twee zijn. Daarnaast de eerste clean voor Remco, hulde!

Tot volgende week!

Nr 21