VEENSCHE BOYS 4 – VVOG 5

Zaterdag 30 oktober, de dag begint met regen, regen en nog eens regen. Veensche boys staat uit staat vandaag op het programma. Na een zwaarbevochten gelijkspel vorige week moet de hekkensluiter VVOG het deze week opnemen tegen de huidige koploper uit Nijkerkerveen. Met voldoende mensen op papier moeten we hier minimaal een het liefst drie punten mee naar huis kunnen nemen! Eenmaal in de kleedkamer wordt de selectie bekendgemaakt en spelen we onze vertrouwde opstelling. Pieter spreekt ons moet in en benadrukt om de rust te bewaren en geen vroege tegen doelpunten te krijgen. Na de gezamenlijke warming-up gaat de wedstrijd beginnen. Het is inmiddels opgehouden met regenen en de scheids geeft het eerste fluitsignaal. De wedstrijd begint wat chaotisch het is lastig om rustig aan de bal te vinden. Combineren is uitdagend want de Veensche boys zetten hoog druk en laten het vijfde niet opbouwen. De lange bal spelen is onvermijdbaar. Na tien minuten worden de onderlinge duels ook heviger. Zowel VVOG 5 als de Veensche boys mokken op de scheids die zeer inconsequent fluit. Hij duldt echter geen tegenspraak. Veensche boys rukt op langs de zijkant en geeft een voorzet, Marcel springt maar verliest het kopduel. De kopbal gaat rakelings over. VVOG komt goed weg! VVOG in de aanval, na een diepe bal op Jakob en een dribbel schiet hij rakelings naast. Het gaat nu even over en weer. Een nieuwe aanval door het midden door Veensche boys. Een voorzet naar de rand 6 zorgt voor veel dreiging. De bal komt in de kluts, spint en wordt ongelukkig geraakt door Jeremy die zijn balans verliest waardoor de bal in eigen goal belandt. 1-0 achter na 15 minuten spelen. Na deze goal heeft VVOG moeite met herstellen. Opnieuw zijn de Veensche boys in de aanval. Na een sprint langs de zijkant volgt er een voorzet. Arne maait vol over De bal heen die vervolgens kan worden aangenomen door de spits van Veensche boys. Hij legt hem tactisch terug naar rand 16 waar een middenvelder vol uithaalt en scoort. 2-0. Opnieuw volgt er een aftrap. VVOG geeft niet op en blijft aanvallen. Ruben maakt een mooie schaar en geeft vervolgens een strakke pass. Helaas onderschept. De tegenaanval wordt weer ingezet. Veensche boys combineren veel en staan nooit stil. Elke combinatie komt voort uit een slimme een twee. Vanaf de rand zestien schieten ze op goal, John – de goalie krijgt een duw en  kan daarmee net de bal niet onderscheppen die via de onderkant van de lat erin vliegt. 3-0. Hij is woest en verwijdt de scheids van matig optreden. De scheids is er helemaal klaar mee en roept beide aanvoerders. Iedereen die nu nog wat roept gaat van het veld zo geeft hij aan. Het spel wordt hervat en al snel volgt de rust er vinden wat tactische wissels plaats. Er wordt nog eens benadrukt hoe snel zij combineren en dat wij altijd mee moeten lopen, want je weet dat zij dat ook doen. De tweede helft begint. VVOG lijkt wat meer controle gevonden te hebben. Helaas was geluk ver te zoeken, na enkele prachtige aanvallen wil de bal er op een of andere manier niet in. Naast, naast en over verder kwamen we helaas niet. Er volgt nog een aanval van Veensche boys. Slim weten ze opnieuw snel te combineren, maar VVOG zit er goed dicht op. De nummer 11 beproeft zijn geluk en schiet van buiten de 16 op goal. John kan er net niet bij en zo valt helaas de 4-0 binnen. Het geloof op een overwinning is verloren. De wedstrijd wordt professioneel uitgespeeld. In de 87e minuut krijgt onze linksback nog een gigantische kans voor open goal. Vol op de slof en de bal vliegt tientallen meters over. Het schijnt dat ze de bal nog steeds aan het zoeken zijn in Nijkerkerveen. De wedstrijd komt ten einde. Verloren. Gauw vergeten en volgende week thuis weer punten pakken. VVOG komt er wel!