Vertrek nummer 14!

Zoals te horen in de wekelijkse vlog, door de vlogger zelf, gaat onze vlogger, Marnix dus, ons tijdelijk verlaten. Hij noemt het tijdelijk, maar het zijn 13 zaterdagen, een wedstrijd of 10, gehele eerste seizoenshelft oftewel een eeuwigheid.

Toch begrijpen we hem wel. Net als ieder ander, verlangt hij terug naar zijn echte liefde, Bonaire. Zijn ‘muts’ kan thuis blijven, de hele dag in korte broek, met havaianas naar bed, werktijden tot 14:00 uur. We noemen dat niet werken, we noemen dat vakantie.

Uiteraard hopen we je na de beloofde 13 weken terug te zien, al weten we allemaal dat dit ook zo maar langer kan zijn. Hoe dan ook vergeet die zo genoemde ‘talentjes’ niet want zo noem jij die Polar biertjes, blijf fit, gezond en jezelf! Tot snel nummer 14!

Groet aan Ilse, Sam en Evi, wij en zij zullen je missen!