Oene 3 – VVOG 5

 • Opstelling:
  Koos
  Nix, Marcel, Sneijder, Jeremy
  John, Bert, Bazzie, Chai
  Evert, Tom
 • Wissels: Chris, Alwin, Jair

Hoogtepunten

 • Pittoreske route naar sportpark ‘De Hoge Kamp’. Diverse silhouetten van Hollandsche grazers verwelkomen ons op weg naar Oene. Van edelherten tot wilde zwijnen en van moeflons tot reeën. Marsman had zijn gedicht beter kunnen beginnen met “Denkend aan Holland, zie ik de grote 4, grazend aan de wegkant staan”.
 • We hadden weer eens een scorende debutant. Welkom Chris. En hulde, je staat in een illuster rijtje.
 • Ziyechiaanse assists van Marcelinho. De eerste splijtend de diepte in. Diagonaal over 50 meter, rustig afgerond door Bazzie. Tevens de 1-1. Nummer 2 was een scherp aangesneden vrije trap vanaf rechts, die ingekopt kon worden door Chris.
 • Een jubilaris! En wat voor één.. En van de Godfathers van het elftal. Nix, van harte! 20 seizoenen, 13 goals en inmiddels 300 wedstrijden. En dat uitgerekend op de dag dat we het 30 jarig jubileum van de val de Berlijnse muur vieren. Als dat geen toeval is…
 • Hard gewerkt. Weinig tot niet zeiken op elkaar.
 • Goed keeperswerk van Koos. Een aantal nuttige reddingen.
 • Bidons waren aanwezig.

Dieptepunten

 • We hadden er weer eentje hoor. Zo’n type ‘Hoevelaken uit’. Mannetje hoor. Keurig in blauw tenue. Oogjes iets te ver uit elkaar, her en der een verdwaald slijmdraadje uit de mondhoek. Verder de wedstrijd volledig onder controle. Geen gekke beslissingen. Niks om te compenseren. Prima!
 • De blessures bij diverse spelers blijven een heikel punt. We worden oude mannen.
 • Einduitslag 3-2 voor Oene. De aansluitingstreffer viel in de 90e minuut. Te weinig tijd voor een slotoffensief. Helaas geen 3 punten. Er had meer in gezeten vandaag.

Volgende week tegen Owios een nieuwe kans. LET OP: Thuis om 14:30 ipv de gebruikelijke 12:30.

Ave, 11