Korte Corner

Sprak ik in het vorige verslag over de Veluwse Boys, dat er niet gescoord was (thuis), uit gebeurde dat wel, helaas met verlies (2-1).
De doelpuntenmaker was onze hoop in bange dagen, samen met de Bunt goed voor 70!!!! goals in 3 seizoenen. Topscorer in het seizoen 97/98 met 15 goals. Een kleine come-back, zorgde voor 1 goal in het seizoen 2000-2001 op 21 april thuis tegen Barneveld. We wonnen die pot met 3-2.

Onze doelpuntenmachine heeft 6x 2 goals per wedstrijd gemaakt en 2x een hattrick.
We kennen hem om zijn messiaanse snelheid, kon zich in allerlei bochten wringen, stond altijd op de goede plek, werkte hard, had een goede dosis humor, was zijn tegenstander vaak veel te snel af, ontweek daardoor ook vele aanslagen op zijn enkels……..ik heb het hier over Chi San Wong, de enige chinees die een plekje heeft verworven in the hall of fame van VVOG 5.

Bijnaam Chi. Straks (afgelopen zaterdag:red) de uitwedstrijd in Garderen. Ik hoop op goals, strijd, snelheid, de 0, maar ook plezier, een beetje zoals Chi.

Mvg nr 10