Jubileum VVOG 5

jubileum
Nog maar een paar weken en dan is het zover: De viering van het 20 jarig jubileum!

Al maanden wordt er op donderdagavond door een groepje gewerkt om hier een leuke dag van te maken. Alle spelers en oud-spelers zijn uitgenodigd. Oud-sponsoren zijn opgezocht. Enkele sterkhouders zijn geinteviewd. Er wordt gewerkt aan een mooi aandenken voor als je later met je kleinkinderen weemoedig terugdenkt aan die gouden tijden, waarin we nooit kampioen werden. En dan spelen we ook nog eens een legendarische wedstrijd tussen het huidige vijfde en een verzameling all-stars. VVOG heeft medewerking toegezegd, zodat we gebruik kunnen maken van het hoofdveld. Dat wordt meters maken! Na de wedstrijd gooien we er nog eens een legendarische derde helft tegenaan. Het belooft een mooie dag te worden met een geweldige afsluiting van 20 seizoenen VVOG 5.

Sinds vorige week kan iedereen nog zijn/haar merchandise aanschaffen, zodat je er ook nog eens goed bij loopt. En zelfs voor de vrouwen en (allerkleinste) kinderen is er wat leuks te bestellen van VVOG 5. Op http://shop.spreadshirt.nl/vvogvijf kan je nog steeds je bestellingen plaatsen. Velen zijn je al voorgegaan en zullen shinen met mooie spulletjes. Als je jouw polo of bierpul voor eind april besteld, dan zou het net op tijd moeten komen voor het jubileum. Echter, net zoals onze verdedigers wel eens een fractie te laat een sliding inzetten, kan de postbode wel eens een tikkeltje te laat het pakketje afleveren. Kortom: Wacht niet tot het laatste moment!

Tot zaterdag 7 mei op sportpark De Strokel!