Mi Dushi (Attentie uit Aruba)

04-04-2013

Mi Dushi,

Na de sporadische Brieven uit Bonaire kunnen de Attenties uit Aruba niet achterblijven uiteraard.

Hoe is het met de selectie? Is iedereen op tijd fit voor de volgende kraker van deze doldwaze competitie? Wat is de stand van zaken voor wedstrijd tegen Veensche Boys? Hoe is het met de enkel van Bert, de schenen van Nix, het hoofd van Klevert, de uitmuntende conditie van onze linksbacks, het IQ van Dirk, etc…  oftewel genoeg onzekerheden om van tevoren een zekere basisopstelling samen te kunnen stellen…

Hier, zeer dicht tegen de evenaar vermoed ik, gezien de temperatuur van gemiddeld 35 graden wordt het voetbal uiteraard ook gevolgd. Zo heb ik de uitslagen van afgelopen weekend in de Nederlandse competitie met genoegen tot me mogen nemen. Wat is het toch een raar spelletje he, Jake, Wout, Nix? Zo heb je voorronde CL in het vooruitschiet, zo moet je vrezen voor nacompetitie. Ok, dat is wellicht iets te rigoreus en een gevalletje ‘De wens is de vader van de gedachte’…

Ook het internationale voetbal wordt hier uiteraard niet overgeslagen. Zo ben ik hier afgelopen dinsdag getuige geweest van lokaal twijfelachtig allooi van, hoe kan het ook anders, Nederlandse afkomt. Mag ik dat zeggen? Ja dat mag ik zeggen! Hoe praat je het anders goed dat een lelijk doelpunt in de 94e minuut, gevolgd door een shot van Messi op de bank begroet wordt met de intelligente woorden: “hahahahah, lekker voor je Messi!”. Dan heb je van pap en mam niet het juiste aantal chromosomen mogen ontvangen vermoed ik. Ze zullen zelf toch ook wel het besef hebben dat Ons Aller Barça de thuiswedstrijd dit gelijke spel absoluut niet meer uit handen geeft. Het enige wat ik kon denken was ‘Heer, vergeef hen, want ze weten niet beter…’

Goed, terug naar belangrijke zaken, te weten VVOG 5! Het scouten naar lokaal talent heeft tot nu toe nog niet het gewenste resultaat opgeleverd. Denk nu niet, ik ben in de 2e seizoenshelft verzekerd van een basisplaats, want niets is zo verraderlijk als de voetbalwereld…

De conditie van ondergetekende gaat zienderogen achteruit, echter als deze al vrijwel het nulpunt heeft bereikt, valt er ook weinig verlies meer te lijden. Mijn vertrouwen is er volledig in de topfitte selectie die ook begin april de nodige pilsjes aan de Strokel naar binnen weet te werken.

Heren, doe jezelf een plezier en zorg zaterdag voor de broodnodige 3 punten.

Ave, Quintus ‘11’